טל: 03-5255255
כניסה ללקוחות Funky
שכחתי סיסמא
rapid ssl
waze

קח אותי
לפאנקי

רחי מקווה ישראל 6
תל אביב

טל: 03-5255255

שעות פתיחה החנות :

א - ה 9.00 - 19.00

ו - 9.00 - 15.30

ראשי ← מוצרים ← ציוד מקצועי לאולפן ← אקוסטיקה ספוגים לאולפן
מסך אקוסטי + סטנד - PF01
קטגוריה: אקוסטיקה ספוגים לאולפן
מק''ט: PF01
מחיר: 799 ₪
עלות משלוח: 49 ₪
מס' תשלומים (ללא ריבית): עד 10
* ניתן לשלם בקרדיט
כמות: 
סוג אספקה: שליח
אספקה עד 3 ימי עסקים באישור חברת האשראי.
הוסף לסלחדפסשלח לחבר

-PF01 מעניק פתרון מעולה להחזרים מקירות החדר, החודרים למיקרופון בעת הקלטה. מותקן על מעמד ומחפה על המיקרופון מפני סביבתו, מעניק הבולם אווירה אקוסטית אינטימית יותר להקלטה, ומנחית בצורה משמעותית בעיות או תופעות אקוסטיות של החדר בו מבוצעת ההקלטה.

 

יחידת ספיגה אקוסטית למיקרופון כולל מעמד חצובה

 

ה-PF01מעניק פתרון מעולה להחזרים מקירות החדר, החודרים למיקרופון בעת הקלטה. מותקן על מעמד ומחפה על המיקרופון מפני סביבתו, מעניק אווירה אקוסטית אינטימית יותר להקלטה, ומנחית בצורה משמעותית בעיות או תופעות אקוסטיות של החדר בו מבוצעת ההקלטה.


מעולה להקלטות בחדרים שאינם מטופלים אקוסטית בצורה כה מושלמת, אתרים מוגבלים ביכולת הטיפול האקוסטי, או הקלטות בחדר הבקרה (במיוחד לסביבת האולפן הביתי) או הקלטות שטח, כמו גם לצרכי הפרדה ומניעת דליפה בין כלים המנגנים בו זמנית בהקלטה, ה-PF01הינו התקן נייד ורב שימושי, המאפשר בידוד המיקרופון מסביבתו, ומאפשר הקלטה נקייה וטבעית יותר של מקור הצליל עצמו, ללא תופעות לוואי סביבתיות.


הפרדה ובידוד נאותים של המיקרופון מעניקים הקלטה נקייה ונשלטת יותר מבחינת תוצאה. אמנם לעתים יש צורך בדליפה סביבתית, אך טכנאים רבים מעדיפים שליטה על התוצאה, כך שזו תהיה נקייה וטבעית, ואילו העשרה אקוסטית או מרחבית נוספת תעשה במתחם נשלט יותר במערכת ההפקה והמיקס, היכן שתמיד ניתן להתאים לצרכים הספציפיים וגם להתחרט מאשר להיות כבולים עם תוצאה בלתי רצויה.


ה-PF01הינו למעשה אריח אקוסטי בעובי 50 מ"מ המקובע בתוך מסגרת פלדה קלת משקל. משטחי פלדה משמשים כבולמי צליל נוספים, ופנל הספיגה עצמו מטופל עם חומר נוגד חיידקים, עובש ופטריות.


ניתן להתקין את ה-PF01על כל מעמד מיקרופון, תופים או רמקול בקוטר של עד 25 מ"מ. הכנפיים מאפשרות ליצור מעטפת בלימה נכונה . בצורה זו כמות הספיגה והבידוד ניתנים לבחירה ולשליטה בהתאם ליישום, ובאמצעות הידוק אנכי ניתן להשיג בידוד גבוה וסאונד יבש יותר. גם הטייה שונה של המיקרופון תשפיע על התוצאה.


לסיכום, מגוון תכונות שראוי לציין: קל ליישום ונוח לתקציב; מעולה להקלטות שירה או הפרדת כלים; ; התאמה למעמד מיקרופון; עמיד באש, קרני שמש ומטופל כנגד בקטריה; ומסגרת מתכת חזקה

 

שווה!!!