טל: 03-5255255
כניסה ללקוחות Funky
שכחתי סיסמא
rapid ssl
waze

קח אותי
לפאנקי

רחי מקווה ישראל 6
תל אביב

טל: 03-5255255

שעות פתיחה החנות :

א - ה 9.00 - 19.00

ו - 9.00 - 15.30

ראשי ← מוצרים ← ציוד מקצועי לתקליטנים ← מכשירי אפקטים/סמפלרים/תופים
PIONEER RMX 1000 תחילתו של עידן חדש בתחום הDJ
קטגוריה: מכשירי אפקטים/סמפלרים/תופים
מק''ט: PIONEER RMX 1000 תחי
מחיר: 4,730 ₪
עלות משלוח: 49 ₪
מס' תשלומים (ללא ריבית): עד 5
* ניתן לשלם בקרדיט
כמות: 
סוג אספקה: שליח
הוסף לסלחדפסשלח לחבר
הלהיט הגדול ביותר שיצא בתחום הDJ בעשר שנים האחרונות !!העבודה איתו היא קפיצת מדרגה מלאה באפשרויות בניה וסימפול  פשוטים מאוד להפעלה, עם עיצוב משתמש גאוני,נוח וברור. הנובים והכפתורים מרגישים לא פחות ממדהים ומאפשרים מרחב של ביצועים חדשנים בדיוק מושלם עם המוזיקה המתנגנת.ה RMX 1000פותח עידן חדש בתחום הDJ במיוחד לאלו המחפשים את החדשנות והשוני על העמדה עם מבחר אופציות מקוריות המשדרגים כל סטאפ קים, בחיבור קליל לקונטרולר או מיקסר הRMX1000 יפרוס בפניכם עולם חדש של ביצוע רימקסים בלייב והוספת צלילים ולופים בסניק מדויק לכל סיגנל שינוגן דרך המכשיר. הRMX-1000מאפשר קריאת  פורמטים ממבחר מקורות שונים (SD CARD / MIDI / AUDIO ) מה שאינו מגביל אותכם המשתמשים לעבודה רק מול מחשב ופותח בפניכם מרחב עצום של רעיונות חדשים ויצירתים, ללא תלות במכשיר עזר.  מלבד זאתהRMX-1000  מכיל 3 מנועי אפקט חדישים ועצבנים Scene FX / Release FX / X-Pad FX שעובדים בסכרון מושלם מול המוזיקה הנכנסת ומציעים שילוב של עבודה מול תוכנת המחשב Remixbox שמגיע בצמוד לחבילת המכשיר ומכילה לא פחות מ 1000 סאונדים מוכנים ליצירתיות והוירטואוזיות שלכם על העמדה. מחירו הוא 4730 שווה כל שקל !!!! וכבר קים במלאי זמין בפאנקי אתם מוזמנים

Pioneer RMX-1000

פיוניר בדיוק כמו שאתם אוהבים.

 

"עולם הDJ עולה לשלב הבא" 

גבירותי ורבותי קבלו את מוצר ה DJ המתקדם והחכם ביותר לשנת 2012 PIONEERRMX-1000לאחרונה צצו  סימני שאלה  לגבי חברת "פיוניר DJ " ורלוונטיות מוצריה לשוק המשתנה. לאחר בדיקה מעמיקה שלנו עם הRMX 1000 כל שנוכל להגיד שהוא פשוט מנפץ כל שבריר של סימן שאלה לגבי איכות החברה ומוצריה. פיוניר נשארה פיוניר, חברה שרק מתעלה על מוצריה משנה לשנה ומוכיחה שוב ושוב לעולם, שהיא זאת שנותנת את המילה האחרונה בשוק הDJ . אנו מזמינים את כולכם להגיע לחנות ולהיוכח בעצמכם שמדובר במכשיר חדשני , אחר... שאינו מזכיר ודומה לשום מוצר שנגעתם בו בעבר, גם לא נגזים ונגיד שלדעתנו הוא הלהיט הגדול ביותר שיצא בתחום הDJ בעשר שנים האחרונות !!העבודה איתו היא קפיצת מדרגה מלאה באפשרויות בניה וסימפולפשוטים מאוד להפעלה, עם עיצוב משתמש גאוני,נוח וברור. הנובים והכפתורים מרגישים לא פחות ממדהים ומאפשרים מרחב של ביצועים חדשנים בדיוק מושלם עם המוזיקה המתנגנת. ה RMX 1000פותח עידן חדש בתחום הDJ במיוחד לאלו המחפשים את החדשנות והשוני על העמדה עם מבחר אופציות מקוריות המשדרגים כל סטאפ קים בחיבור קל לקונטרולר או מיקסר הRMX1000 יפתח בפניכם אפשריות של ביצוע רימקסים בלייב והוספת צלילים ולופים בסניק מדויק לכל סיגנל שינוגן דרך המכשיר.  הRMX-1000 מאפשר קריאת  פורמטים ממבחר מקורות שונים (SD CARD / MIDI / AUDIO ) מה שאינו מגביל אותכם המשתמשים לעבודה רק מול מחשב ופותח בפניכם מרחב עצום של רעיונות חדשים ויצירתים, ללא תלות במכשיר עזר.  מלבד זאת הRMX-1000  מכיל 3 מנועי אפקט חדישים ועצבנים Scene FX / Release FX / X-Pad FXשעובדים בסכרון מושלם מול המוזיקה הנכנסת ומציעים שילוב של עבודה מול תוכנת המחשב Remixboxשמגיע בצמוד לחבילת המכשיר ומכילה לא פחות מ 1000 סאונדים מוכנים ליצירתיות והוירטואוזיות שלכם על העמדה. מחירו הוא 4730 שווה כל שקל !!!! וכבר קים במלאי זמין בפאנקי אתם מוזמנים

 

 
בסקציית ה "SCENE FX" ניתן לבחור מתוך 5 סוגים של BUILDS UP ( אפקט מעבר – "עלייה" ) ו 5 סוגים של Breaks Down ( אפקט מעבר – "ירידה" ).
האפקטים של ה BUILD UP הם BPF ECHO, ECHO, NOISE, SPIRAL UP ו- REVERB UP.
האפקטים של ה BREAK DOWN הם HPF ECHO, LPF ECHO, CRASH ECHO, SPIRAL DOWN ו- REVERB DOWN.
נוב גדול במיוחד מגדיל ומקטין את הערכים של האפקט הנבחר פשוט על ידי סיבוב הנוב. עוד זוג נובים קטנים יותר אחראיים על עוד זוג פרמטרים מתוך האפקט הנבחר ( SUB PARAMETER 1/2 )סקציית ה ISOLATE FX בנויה משלושה נובים נפרדים שמעבדים את התדרים הנמוכים, האמצעיים והגבוהים של המוזיקה העבורת דרכם. הסקציה הנ"ל מכילה שלושה אפקטים בנוסף ל ISOLATOR שמציעים תבניות מקצבים, שיוניי גוון וכו' מה שמאפשר ל DJ לשנות בצורה חופשית את היציאה של כל תחום תדרים בנפרד. בנוסף ל Isolator שלושת האפקטים הם CUT/ADD, TRANS/ROLL ו- GATE/DRIVEסקציית ה X-PAD מכילה פד מגע שמאפשר נגינה של סאונדים שלא קיימים במוזיקה המתנגנת. בנוסף לארבעת הסאונדים הקיימים ניתן לנגן עוד סאונדים מה SD CARD ותוכנת Pioneer Remixbox.סקציית ה Release FX כוללת שלט שמנחית את המוזיקה המתנגנת ומשאיר רק את האפקטים, ה Release FX יכול ליצור גם את האפקט ההפוך ( הנחתה של האפקטים בלבד ).
הסקציה הנ"ל מכילה שלושה מצבים VINYL, BRAKE, ECHO ו- BACK SPIN.תוכנת Remixbox המצורפת מאפשרת למשתמש להתאים מגוון שמירות ל RMX-1000 דרך המחשב.
את השמירות ניתן להעביר ממכשיר למכשיר בעזרת כרטיס ה SD.
החבילה כוללת פלאג-אין בפורמט VST ו- AU ליצירת אותם האפקטים בשימוש עם המחשב, ה Remix-1000 הוא גם שלט רב עוצמה במצב זה.
תכונות נוספות:

  • איכות סאונד משובחת הודות לאופטימיזציה גבוה של מעגלי האודיו ועיצוב חדשני של לוח המעגל.
  • פונקציית Quantize מאפשרת אנליזה וסנכרון של אפקטים בזמן אמת ביחד עם המקצב של המוזיקה הנכנסת
  • פונקציית AUTO BPM שאוטומטית מודדת ועוקבת אחרי ה Tempo של המוזיקה.
  • מבנה קומפקטי, קל ונוח בדרכים.

צפו בסירטונים של טובי הDJ בעולם ותסיקו את המסקנות בעצמכם.

 DJ LAIDBACK LUKE

 DJ DAVID MORALES

 DJ TAKU TAKAHSHI

ויש עוד ועוד DJS שכבר יודעים שה RMX 1000  הוא הדבר הבא בתחום