טל: 03-5255255
כניסה ללקוחות Funky
שכחתי סיסמא
rapid ssl
waze

קח אותי
לפאנקי

רחי מקווה ישראל 6
תל אביב

טל: 03-5255255

שעות פתיחה החנות :

א - ה 9.00 - 19.00

ו - 9.00 - 15.30

ראשי ← מוצרים ← ציוד מקצועי לאולפן ← חבילות אולפן משתלמות
Podcastudio FireWire החבילה מושלמת לאולפן הביתי כרטיס קול FireWire + מיקרופון קונדנסר C1 + מיקסר 802 ותוכנת הקלטה מתקדמת במחיר שווה בהחלט רק 1560
קטגוריה: כרטיסי קול
מק''ט: Podcastudio FireWire
מחיר: 1,590 ₪
מס' תשלומים (ללא ריבית): עד 10
* ניתן לשלם בקרדיט
כמות: 
אספקה עד 3 ימי עסקים באישור חברת האשראי.
הוסף לסלחדפסשלח לחבר

הפודקסטודיו של ברינגר מגיע עם ממשק אודיו Firewire באיכות אולפנית וכולל מהדורה מיוחדת של Ableton Live Lite 4 - תוכנת הפקה מוסיקלית לפיסי ומקינטוש. החבילה גם כוללת מיקסר 8 כניסות, אוזניות איכותיות, מיקרופון אולפני וכבל, כך שניתן להתחיל מיידית בעבודה.

עכשיו במבצע מיוחד במקום 1590 ש"ח רק 799 ש"ח!!!

 

מחפש דרך להביע את עצמך? רוצה להיות מפיק מפורסם? אם כךפודקסטינגהיא התשובה, וחבילת ה-Podcastudio  של ברינגר מכילה את כל מה שצריך כדי להפיק שידור איכותי או הקלטה באולפן הביתי.
 

Podcast  הינו קובץ מולטימדיה המופץ באינטרנט באמצעות הזנה מכוונת ומתוייגת, וזאת כדי להישמע דרך אמצעים ניידים ומחשב אישי לרוב.
 

  הפודקסטודיושלברינגרמגיע עם ממשק אודיו  Firewire  באיכות אולפנית וכולל מהדורה מיוחדת של Ableton Live Lite 4- תוכנת הפקה מוסיקלית לפיסי ומקינטוש. החבילה גם כוללת מיקסר 8 כניסות, אוזניות איכותיות, מיקרופון אולפני וכבל, כך שניתן להתחיל מיידית בעבודה.
 

 

 הממשק מציע אודיו ברזולוציה גבוהה של 24 ביט על 96 קה"ץ, עם 2 כניסות ו-2 יציאות, ואילו המיקסר מכיל 8 ערוצים עם כניסות מיקרופון תואמות, 2 נתיבי מסטר ואיקיו 3 אפיקים.
 

 

 המיקרופון בחבילה הינו מסוג קונדנסר ובעל דיאפרגמה רחבה, ואילו האוזניות מציעות תחום היענות רחב בהחלט. בנוסף מקבלים מעמד שולחני למיקרופון, מסנן רוח וכבל, 4 כבלים עם מחברי "1/4 ושני כבלי FireWire.
 

 

תוכנת ההקלטהLiveהפופולרית משמשת את לב ההפקה של המערכת, וכמו כן כלולים ה-Kristal Audio Engine ו-Audacity להשלמת מערכת אולפנית מבוססת מחשב. לאלה שבתחילת דרכם מצורף מדריך להפקה ושידור באינטרנט

 

למפרט המלא באתר החברה