Furman F1500-UPS E הוא אל פסק מקצועי שמספק גם סינון מתח וגם מערכת גיבוי סוללה אמינה לציוד AV ואודיו.
אנחנו היבואנים הרשמים של Furman בישראל ומעניקים שירות מקצועי ותמיכה מלאה לכל לקוח.
• סוג: UPS מקצועי עם סינון ומערכת גיבוי סוללה
• קיבולת UPS: 1500VA / 900W
• סוג פלט UPS: True Sine Wave
• טווח מתח עבודה כניסה: ~156-294VAC, 50/60Hz
• טווח פלט RMS: 220/230/240VAC ±10%
• דירוג זרם: כ-6.53A-6.82A בהתאם למתח נבחר
• זמן גיבוי סוללה: עד כ-12 דקות בעומס מלא; עד כ-32 דקות בחצי עומס
• זמן העברה בעת הפסקת חשמל: <4ms
• ייצוב מתח: Standard ו-Sensitive AVR
• סינון רעשים: עד 10dB @ 10kHz, 40dB @ 100kHz, 50dB @ 500kHz
• יציאות חשמל: מספר יציאות Rear IEC מאורגנות (מתאימות לחיבור רכיבי AV)
• תצוגה: מסך LCD להצגת סטטוס
• משקל: כ-32.5 ק״ג
• ממדים: 89 × 487.7 × 444.5 מ״מ (Rackmount 19″, 2U)
• סוג סוללה: Lead-Acid פנימית
• בטמפרטורת עבודה: 0-40°C